Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,3 Výborné 1 recenzí

Korsika

BASTIA • CALACUCCIA • PORTO • CALANCHE • EVISA • CORTE • ANGLICKÉ KASKÁDY • AJACCIO • BONIFACIO • PORTO VECCHIO • PISCIA DI GALLO • ZONZA • COL DE BAVELLA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4990
Večeře dospělý Na osobu / Na zájezd 3990
Večeře dítě 2-12 let Na osobu / Na zájezd 2490
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena v apartmánu pro 2 os. Cena v apartmánu pro 3 os. Cena v apartmánu pro 4 os.
termín beze stravy beze stravy beze stravy
07.09.2018- 16.09.2018 13 990,- 13 990,- 13 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V odpoledních hodinách vyjedeme z Brna (další nástupní místa: Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč, Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Přerov 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč, Ostrava 400 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč, Nový Jičín 400 Kč, Hranice na Moravě 400 Kč, Lipník nad Bečvou 400 Kč, svoz Kuřim a Tišnov zdarma, Blansko 200 Kč, Boskovice 300 Kč, Žďár nad Sázavou 300 Kč, Praha 400 Kč). Průjezd Rakouskem a Itálií.

2. den

Ráno se v italském Livornu nalodíme na trajekt na Korsiku. Po přistání v korsickém přístavu Bastia se po východním pobřeží ostrova vydáme směrem na jih, kde se ubytujeme v rezidenci rozkládající se podél překrásné písečné pláže.

3. den:

Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře.

4. den:

Dnešní celodenní autobusový výlet nás zavede na západní pobřeží. Cestou hornatým vnitrozemím ostrova projedeme soutěskou Scala di St. Regina a krátce se zastavíme u horské přehrady Calacuccia. Cílem naší cesty bude jeden z nejkrásnějších zálivů Středozemního moře – Golfe de Porto. Po obou stranách do zálivu ústící řeky Porto se tu kolem staré Janovské věže tísní malebné letovisko nazvané opět Porto. Celkovou jedinečnou přírodní scenérii dotváří okolní růžové útesy Calanche strmě se svažující do vod zálivu. Zpět na ubytování se budeme vracet přes vnitrozemí ostrova přes známé horské městečko Evisa.

5. den:

Volný den věnujeme koupání a relaxaci u moře a prozkoumání okolí.

6. den:

Dnes se opět vydáme na západní pobřeží Korsiky. Srdcem ostrova je středověké kamenné město Corte, vybudované na strmých skalních útesech. Přes Anglické kaskády, kde se protáhneme nenáročnou turistikou, přijedeme do hlavního města ostrova Ajaccio. Naše putování městem nás povede po stopách nejslavnějšího korsického rodáka Napoleona Bonaparte přes jeho rodný dům až k hrobce rodiny Bonapartů Chapelle Impériale. Cestou si rozhodně neopomeneme prohlédnout fantastickou sbírku italského naivního umění v paláci Fesch nebo vyzkoušet osobitou chuť známých korsických vín během malé ochutnávky. Návrat na ubytování.

7. den:

Naše dnešní cesta nás zavede do nejjižnějšího cípu Korsiky, kde se na vápencovém útesu vysoko nad mořem majestátně
tyčí Janovská citadela, po staletí střežící opevněné město a přístav Bonifacio. Toto pozoruhodné město není jen jedinou středověkou citadelou na ostrově, ale díky své poloze na křídovém útesu vysoko nad mořem i jednou z nejpozoruhodnějších a nejdramatičtějších scenérií v Evropě. Budeme se proplétat úzkými křivolakými uličkami a plnými doušky nasávat atmosféru starých časů. Během následného lodního výletu podél strmých bílých útesů sami poznáme, proč je právě Bonifacio považováno za nejfotogeničtější místo ostrova. Odpoledne se zastavíme v nejznámějším letovisku východního pobřeží Porto Vecchio. Tamní pláže pro svůj bílý písek a blankytně modré moře snesou srovnání s plážemi Karibského moře. Jejich kouzlo a kvalitu si sami vyzkoušíme. Návrat na ubytování.

8. den:

Dnešní program je určen především pro ty, kterým učarovala krása místních hor. Odjedeme do oblasti Porto Vecchio, kde podnikneme cca dvouhodinový pěší výlet k vodopádu Piscia di Gallo. Městečko Zonza sehrálo důležitou roli v bojích za svobodu ostrova. Největším zážitkem však bude průsmyk Col de Bavella se sochou Panny Marie a fantastickými výhledy na okolní horské velikány. Průsmyk bude pro nás spojen s pěším výstupem (cca 3,5 hodiny). Cestou zpět se zastavíme v Porto Vecchio na prohlídku města a nákupy. Návrat na ubytování.

9. den:

V ranních/dopoledních hodinách (v návaznosti na trajekt) se vydáme do přístavu Bastia, kde se nalodíme na trajekt do Livorna.

10. den:

Příjezd do Brna v dopoledních hodinách.

Podrobné informace

Ubytování

Moderní prázdninová vesnice Marina d´Oru nabízí ubytování v apartmánech pro 2–4 osoby. Celý areál je umístěn v soukromém parku přímo u překrásné písečné pláže. Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, oddělené ložnice s postelí na patro a jedním lůžkem (spodní část patrové postele a jedno lůžko tvoří dohromady dvoulůžko), vlastního příslušenství a velké terasy vybavené zahradním nábytkem. V areálu rezidence je k dispozici bazén, hřiště, tenisové kurty, mini-golf, herna a bazének pro děti, obchůdky a půjčovna sportovního vybavení, bar a restaurace. Nákupy potravin je možno řešit v průběhu jednotlivých programů.

Cena zahrnuje

• dopravu luxusním autobusem
• trajekt Livorno–Bastia a zpět a přístavní poplatky
• 7× ubytování ve 2–4lůžkových apartmánech s přísluš.
• ložní prádlo+ručníky, místní pobytovou taxu
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 4.990 Kč
• 7× večeře 3.990 Kč, díte do 12 let 2.490 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8 Strava Delegát 10 Doprava 10

Stanislav Výmola - Korsika (09.06.2017 - 18.06.2017)
Hodnoceno: 29.08.2017

Hotel 8 Delegát 10 Doprava 10

zajezd byl bez stravy.(nemůžu hodnotit). pan delegat byl super, měl o korsice všechno v maličku a co ne tak vytáhnul z knih. pořád nám opakoval podstatné věci, takže si to člověk vryl do hlavy. vybral si i slabší chvilku při poslednim výletu, ale tam jsem nebyl osobně, takže to vím jen z vypravění účastniků.
pan šofér mě překvapil, 100% profík.👍👍👍 . takové úzké cesty a vysoko v horách zvládnul s přehledem. ubytování se nám líbilo, organizace taky. za nás s manželkou výborné. 10 bodů.

Další hodnocení

Video

Capo Vaticano

Kalábrie s výletem na Sicílii a Lipary - letecky

Praha letecky
polopenze
od 22 990,-